ЧЕРНІГІВСЬКА ВИЩА АВІАЦІЙНА ШКОЛА

Правила проходження дистанційного навчання

Шановний користувач, перед початком навчання уважно вивчіть дані правила.
Для роботи в цьому режимі необхідно бути зареєстрованим на сайті.

Для реєстрації Вас на сайті, Вам необхідно відправити заявку адміністратору системи за адресою: info@chas.com.ua.
Після реєстрації на Вашу електронну пошту буде висланий логін і пароль для входу в систему.

Після успішної авторизації Вам надаються встановлені адміністратором модулі (дисципліни), в яких необхідно пройти навчання і здати іспити в відведений час.

У кожному модулі міститься:
1. ОПИС. Перелік тем охоплюють дану дисципліну.
2. НАВЧАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ. Навчальні посібники, конспекти лекцій для самостійного вивчення.
3. НАВЧАННЯ. У цьому режимі пред’являються всі тестові завдання з дисципліни із зазначенням правильних відповідей. Для переходу до наступного завдання необхідно натиснути кнопку «Далі». Рішення завдань оцінюються. Для допуску до іспиту, в цьому режимі необхідно набрати більше 50% правильних відповідей. Кількість спроб необмежена.
4. ІСПИТ. У цьому режимі необхідно вирішити тестові завдання, вибрані випадковим чином із загальної кількості завдань дисципліни. Правильні відповіді не відображаються, перехід до наступного завдання відбувається автоматично. При необхідності можна повернутися до попереднього. Слідкуйте за часом, воно обмежене. Для успішного складання іспиту необхідно набрати не менше 75% правильних відповідей. Будьте уважні, для складання іспиту відведено 3 спроби.
5. РЕЗУЛЬТАТ. Тут можна побачити результати вашої роботи. Результат навчання виділений синім кольором, вказує на те, що є допуск до режиму іспиту. Результат іспиту, виділений червоним кольором, свідчить про успішне проходження дисципліни.

Повернутися

Перегляд даного матеріалу потребує авторизації

Зміст